online-platby | Online Tiskárna

Online platba kartou nebo rychlým převodem z Vaší banky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Připravili jsme pro Vás možnost zaplatit online platební kartou nebo rychlým převodem z Vašeho internetového bankovnictví. Platbu kartou nebo rychlým převodem je možno provést kdykoliv a odkudkoliv, není potřeba ji provádět v rámci samotné objednávky, ale třeba až později, až budete mít k dispozici kartu a nebo může tuto úhradu provést jiná osoba, než ta, která prováděla objednávku.

Po provedení objednávky v našem eshopu obdržíte  na mail spolu s potvrzením o přijetí Vaší objednávky odkaz na platební bránu. Na vstupní stránce zadáte pouze variabilní symbol (naleznete v potvrzení objednávky), částku platby a Váš mail, na který Vám přijde z platební brány info o stavu transakce. Poté budete přesměrováni na platební bránu společnosti ThePay, kde máte možnost zvolit klasickou platbu kartou a nebo převodem z Vašeho internetového bankovnictví. Online platbu můžete využít i v případě, pokud objednávku neodešlete přes náš eshop, ale objednáte například prostřednictvím emailu. Vždy Vám bude stačit pro platbu pouze variabilní symbol - číslo objednávky ze zálohové faktury, kterou Vám po objednání mailem zašleme.


Jaké jsou výhody?

O Vaší platbě se dovíme do pár minut a pokud máme potřebná tisková data, může započít bez prodlení výroba Vaší tiskoviny. Není již potřeba zasílat potvrzení o převodu z bankovnictví a čekat, až banky peníze převedou. To zvláště ocení zákaznící ze Slovenska, kde převod trvá i dva pracovní dny.

Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Levný tisk plakátů A3 A2 A1

Tisk kvalitních plakátů pro výlep i do interiérů na kvalitní křídový papír. Tisk na formáty A3 - A0 a B2 Možnost tisku plakátů i na bezdřevý ofsetový papír. Dodací lhůty tisku plakátů jsou 4-6 pracovních dnů. Plakáty jsou baleny na plocho do krabic. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma!

Levný a kvalitní tisk vizitek

nabízíme levný tisk vizitek jak ofsetovou, tak digitální technologií. Vizitky jsou tištěny na křídové papíry 350 - 400g. Tisk vizitek jak vysokonákladových ofsetem, kdy oceníte nízkou cenu za velký počet vizitek, tak i nízkonákladový tisk vizitek digitální technologií. Vizitky lze také zušlechtit laminací nebo parciálním lakem. Ofsetové a digitální vizitky objednávejte na Online-tiskárna CZ