Tisk samolepek - tvarový ořez | Online Tiskárna

Levný tisk samolepek

Tisk samolepek

Nabízíme tisk samolepek s možností tvarového výřezu. Použitý materiál pro tisk samolepek je pro použití v interiéru papírový samolepící papír a monomerická PVC samolepka bílá. Pro zvýšenou odolnost a použití v exteriéru doporučujeme použít PVC folii +  laminaci. Samolepky jsou určeny pro rovné hladké povrchy.

Digitální tisk samolepek na arších s tvarovým obřezem

Samolepky jsou tištěny na arch samolepícího papíru na tiskárně HP INDIGO a posléze jsou naříznuty dle zvoleného tvaru. Vhodné pro menší série samolepek. Je možno vytisknout na matný nebo lesklý samolepící papír a nebo na samolepící folii. Samolepky lze  zalaminovat. Maximální velikost takto tištěné samolepky je 320 x 450 mm, což je rozměr plochy, kterou lze na archu tvarově nařezávat.

Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Levný tisk plakátů A3 A2 A1

Tisk kvalitních plakátů pro výlep i do interiérů na kvalitní křídový papír. Tisk na formáty A3 - A0 a B2 Možnost tisku plakátů i na bezdřevý ofsetový papír. Dodací lhůty tisku plakátů jsou 4-6 pracovních dnů. Plakáty jsou baleny na plocho do krabic. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma!

Levný a kvalitní tisk vizitek

nabízíme levný tisk vizitek jak ofsetovou, tak digitální technologií. Vizitky jsou tištěny na křídové papíry 350 - 400g. Tisk vizitek jak vysokonákladových ofsetem, kdy oceníte nízkou cenu za velký počet vizitek, tak i nízkonákladový tisk vizitek digitální technologií. Vizitky lze také zušlechtit laminací nebo parciálním lakem. Ofsetové a digitální vizitky objednávejte na Online-tiskárna CZ