Tisk poštovních obálek | Online Tiskárna

Levný tisk poštovních obálek

Nabízíme Vám celoplošně potištěné obálky - tisk na spad ze všech stran. Nemusíte se omezovat a můžete pokrýt svým motivem celou plochu obálky až do okrajů na přední i zadní straně. Nejsou totiž potiskovány slepené obálky, ale nejprve se papír potiskne Vašim motivem a následně vysekne tvar a slepí do tvaru obálky. Tím pádem odpadá mnohdy nerovnoměrná kvalita potisku, způsobená různou tloušťkou obálky v místech slepení a skladů.

Obálky jsou vyrobeny z matného ofsetového papíru 80 g/m². Vnitřní plocha obálek je pro větší ochranu obsahu potištěna neprůsvitným vzorem. Obálka je uzavíratelná samolepícím proužkem. Je možno zvolit obálku s okénkem umístěným vpravo nebo obálku bez okénka. Momentálně máme v nabídce obálky DIN C6/5 (obdoba formátu DL - pro A4 složené na třetiny) a C5 (pro A4 složený na polovinu)

Hlavní parametry tisku obálek:

Tisk letáků plnobarevný jednostranný tisk – CMYK 4/0
Tisk letáků formáty DIN C6/5 a C5
Tisk letáků papír matný ofset 90g/m2
Tisk letáků vnitřek obálky bezpečnostní vzorování pro nečitelnost obsahu
Tisk letáků pevná dodací lhůta 9 pracovních dnů
Tisk letáků žádné další náklady – doprava a balné ZDARMA


 


Tisk letáků Pro správnou přípravu tiskových podkladů na potisk obálek použijte naše šablony, které si stáhnete v kalkulačním formuláři po výběru produktu "Obálky" a výběru příslušného formátu a typu. Případně Váš návrh do šablony sami upravíme.

Přejít ke kalkulačnímu formuláři

 

Potisk obálekTisk letáků Mohlo by Vás zajímat

 

Postup výroby celopotištěných obálek - obálek tištěných na spad:

1. prázdný tiskový arch 2. potisk archu motivem 3. tvarový výsek 4. složení potištěné obálky

Postup výroby celoplošně potištěných obálek
Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Levný tisk plakátů A3 A2 A1

Tisk kvalitních plakátů pro výlep i do interiérů na kvalitní křídový papír. Tisk na formáty A3 - A0 a B2 Možnost tisku plakátů i na bezdřevý ofsetový papír. Dodací lhůty tisku plakátů jsou 4-6 pracovních dnů. Plakáty jsou baleny na plocho do krabic. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma!

Levný a kvalitní tisk vizitek

nabízíme levný tisk vizitek jak ofsetovou, tak digitální technologií. Vizitky jsou tištěny na křídové papíry 350 - 400g. Tisk vizitek jak vysokonákladových ofsetem, kdy oceníte nízkou cenu za velký počet vizitek, tak i nízkonákladový tisk vizitek digitální technologií. Vizitky lze také zušlechtit laminací nebo parciálním lakem. Ofsetové a digitální vizitky objednávejte na Online-tiskárna CZ