Levný tisk plakátů A1, A2, B2 - tisk plakátů ofsetem již od 50 ks | Online Tiskárna

 

TISK PLAKÁTŮ - LEVNĚ A KVALITNĚ

U nás si můžete nechat vytisknout plakáty pro každou příležitost. Ať už pro vnitřní nebo venkovní použití. U nás máte mnoho možností, jak získat optimální produkt pro každou příležitost. Tisk plakátů vám nabízí mnoho výhod: Tato reklamní média mají obrovský dosah při mimořádně dobrém poměru ceny a výkonu. Za velmi nízkou jednotkovou cenu šíříte reklamní sdělení na velké ploše, kterou vidí mnoho lidí po dlouhou dobu. Velká pozornost za tak nízké ceny - to získáte s naší nabídkou plakátů! Levný tisk plakátů ofsetovou nebo digitální technologií. Dle tiskového množství a formátu kombinujeme tisk plakátů klasickou ofsetovou technologií a tisk plakátů na stroji HP Indigo 12000 Digital Press nebo potisk na velkoplošném tiskovém plotru solventními inkousty.

Formáty plakátů

V kalkulačním formuláři naleznete základní formáty plakátů, plakát A3, plakát A2 a plakát A1. Na požádání Vám dodáme kalkulace na další obvyklé formáty tisku plakátů, například plakát B2, B1. Problém nebude ani tisk formátů plakátů A0 a B0 nebo další atypické formáty. Pokud máte potřebu speciálních formátů, které se vlezou do formátu B0, rovněž si můžete napsat o individuální kalkulaci.

Materiály pro tisk plakátů

V kalkulačním formuláři naleznete nejčastěji používané materiály pro tisk plakátů. Předně papír určený pro venkovní výlepy Blueback 120 g/m2 se zvýšenou odolností proti povětrnostním vlivům na venkovní výlepové ploše. Levnější variantou je tisk plakátů na křídový papír 100 g/m2, který se díky nižší gramáži taktéž dobře vylepuje, ovšem potisk na tomto typu papíru má menší odolnost proti povětrnostním vlivům, např. déšť. Pro extra výrazné sdělení můžete použít neonově zabarvený papír, který je pro vysoký kontrast tištěno pouze černou barvou. V případě zájmu je možný tisk plakátů na další materiály. Mimo jiné křídové papíry 130g, 170g, 250g. Pro zvýšení exkluzivity je možno použít povrchové lakování lesklým UV lakem - k dispozici v gramážích 130g nebo 250g. Plakáty s UV lakem nejsou vhodné na výlep!

 

kalkulační formulář plakáty


Dodací lhůty tisku plakátů

Standardní termín dodání - dodání do 4-5 pracovních dnů, u plakátů s UV lakem a neonových plakátů se termín prodlužuje o 1 pracovní den.
Ekonomický termín dodání - dodání do cca 7 pracovních dnů - v případě volných kapacit je možné dřívější dodání

Expresní tisk plakátů A2, A1, A0

zaspali jste s přípravou akce a potřebujete na poslední chvíli plakáty na propagaci? Nabízíme Vám expresní tisk plakátů určených použitým materiálem primárně na venkovní výlep. Pro tisk menších nákladů je využit velkoplošný tisk solventními inkousty, u vyšších nákladů pak ofsetový tisk. A jak rychle plakáty můžete obdržet? Expresně tištěné plakáty jsou odesílány nejpozději následující pracovní den po objednání. Objednáte-li tisk plakátů do 21.00 hodin pracovního dne, budou následující pracovní den odeslány. U množství 100 ks a více probíhá tisk u plakátů A1 a A2 ofsetovou technologií na matný bezdřevý papír 90g. Množství pod 100 ks jsou tištěny na plakátovací papír na velkoplošném tisku. Plakáty formátu A0 jsou tištěny pouze na velkoplošném tisku. U plakátů tištěných ofsetem, pokud jsou objednány a uhrazeny do 9 hodin dopoledne je velká pravděpodobností, že budou odeslány ještě týž den a vy je obdržíte opravdu do 24 hodin. V kalkulačním formuláři zvolte možnost PLAKÁTY EXPRES.

Malonákladový tisk plakátů na venkovní výlep digitálním tiskem

Potřebujete vytisknout menší množství plakátů, případně máte vícero mutací a 100 ks je pro vás moc? Nabízíme tisk plakátů na velkoplošném digitálním tisku.  Plakáty se tisknou na WhiteBack, produkční plakátový papír určený pro venkovní výlepy - tiskne se na něj v menším rozlišení vzhledem k jejich umístění (výlepové plochy aj.). Tisk těchto plakátů probíhá solventními inkousty, které zaručují dobrou odolnost ve venkovním prostředí. Kusová cena tisku plakátů A1 nebo A2 digitálně je vyšší nežli tisk vysokonákladovým ofsetem. Ovšem v případě, že potřebujete menší množství plakátů, nebo tisknout vícero mutací a v malém množství je to stále levnější alternativa, než tato malá množství tisknout ofsetovou technologií. Tisk v rozlišení 720 dpi, určený pouze pro větší pohledové vzdálenosti. Pro tisk fotorealistických plakátů Vám uděláme kalkulaci na křídový fotopapír 220 g.

Standardní dodací lhůta u plakátů tištěných na velkoplošném tisku je cca 5 pracovních dnů. Pokud však potřebujete plakáty rychle, nabízíme možnost expresního tisku do 24 hodin - kalkulaci a rychlé objednání můžete provést zde.

V rámci standardní výrobní lhůty a cen uvedených níže je možno v rámci objednaného množství vytisknout vícero mutací plakátů.

ceny bez dph a včetně dopravy


Výlep plakátů

Pro výlep plakátů doporučujeme používat billboardový papír BlueBack nebo WhiteBack z důvodu zvýšené odolnosti jeho svrchní strany vůči povětrnostním vlivům. U plakátů na natíraném křídovém papíru, který není přizpůsoben na použití v exteriéru, může docházet vlivem deště k narušení struktury povrchu papíru a to může způsobit odlupování barevné vrstvy. Dochází k tomu hlavně pokud není papír dostatečně naimpregnován lepidlem při výlepu, nebo je plakát vystavován opakovanému dešti. Rovněž nepřebíráme zodpovědnost za krátkou trvanlivost plakátů v exteriéru v případě, že není plakát vylepen standardním způsobem lepidlem, ale je k výlepové ploše upevněn pouze sponkami, nebo jiným způsobem než-li nalepením v celé ploše. Je to pořád jenom papír a bez impregnace lepidlem a jeho pevnému přilnutí k výlepové ploše dojde k jeho promočení a následnému poškození. Pro výlep plakátů nepoužívejte laminované, nebo UV-lakem ošetřené plakáty, nebo plakáty na vyšší gramáži než 130g. Tyto plakáty hůře přilnou lepidlem na povrch a mohou se odlupovat.


Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Ceny tisku plakátu A3 A2 A1

Tisk plakátů A1 - Tisk plakátů A2 - Tisk plakátů A3. Venkovní výlep na voděodolné billboardové papíry. Natírané křídové papíry pro vnitřní použití plakátů. Možné povrchové úpravy plakátů - laminace - celoplošný UV lak. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma! Možnost expresní výroby plakátů a doručení do 48 hodin.

Tisk papírových a PVC samolepek

Tisk na samolepící papíry se splitem od formátu A3 do formátu A7. PVC samolepky na bílou folii, dokončeno UV-lakem pro venkovní použití. PVC a papírové etikety na aršících nebo na kotouči. Možnost neonových PVC i papírových samolepek. Výroba samolepek online a levně.