Levný tisk plakátů A1, A2, B2 - tisk plakátů ofsetem již od 50 ks | Online Tiskárna

 

Tisk plakátů na neonové papíry

Levný tisk plakátů - A1, A2, A3

 

Nabízíme levný tisk plakátů ofsetovou nebo digitální technologií. Dle tiskového množství a formátu kombinujeme tisk plakátů klasickou ofsetovou technologií a tisk plakátů na stroji HP Indigo 12000 Digital Press nebo potisk na velkoplošném tiskovém plotru solventními inkousty. K dispozici jsou pro tisk plakátů papíry natírané - křídové v gramáži 130 g/m² a 100 g/m² nebo nenatíraný papír 90 g/m². Ten je kdispozici i ve variantě NEON. Je možno také použít billboardový papír s modrou zadní stranou se zvýšenou odolností proti povětrnostním podmínkám.

Tisk plakátů nabízíme ve standardních formátech A3, A2, A1 případně plakáty B2 a B1. Větší formáty plakátů je možno realizovat velkoplošným digitálním tiskem

 

 

kalkulační formulář plakáty


Jak vybrat vhodný papír pro tisk plakátů

 

Pro tisk plakátů, které budou převážně vyvěšeny v interiéru, případně v exteriéru, kde na ně nebude dlouhodobě pršet nebo budou v reklamním rámu za krycí folií -  je nejlepší volbou natíraný papír lesklá nebo matná křída 130 g/m², případně 100 g  křídový papír, který se lépe vylepuje díky nízké gramáži. Pro tisk plakátů určené pro výlep na venkovní reklamní sloupy a výlepové plochy bude vhodnější volbou nenatíraný papír 90 g/m² nebo na vodě odolnější billboardový papír Blueback 115g. Natírané křídové papíry mohou při špatných povětrnostních podmínkách, pokud nejsou důkladně impregnovány lepidlem, ztrácet odolnost proti dešti a barva se může díky hlazenému povrchu smývat či odlupovat. Ovšem pro interiérové využití plakátů zvolte přednostně natírané křídové papíry 130 g.

Z důvodů zachovnání nízké ceny probíhá tisk plakátů formátu A3 a A2 v nižších nákladech digitální technologií na HP INDIGO, což ale způsobuje nižší odolnost v deštivých obdobích a na natíraných křídových papírech může docházet k narušení barevné vrstvy a odlupování barvy. Proto u tisku plakátů pro venkovní výlep v nižších nákladech doporučujeme nenatíraný ofsetový papír, kdy se barva lépe zapije do povrchu papíru a trvanlivost na výlepu je daleko větší. Dobrou volbou pro venkovní výlep bude také vodě odolnější billboardový papír Blueback. Tisk na něj navíc zajistí, aby spodní vrtvy starých plakátů neprosvítaly na Vašich nových plakátech. V nákladech  tisku plakátů 500 ks a více je již použita ofsetová technologie a potisk plakátů je relativně trvanlivý na dešti i na křídových papírech. Plakáty formátu A1 jsou tistěny už od  100 ks plakátů ofsetovou technologií, tedy pro výlep v exteriéru je možno použít i křídový papír.  Plakáty do nákladu 50 ks jsou povětšinou tištěné na plotru solventími inkousty - na papíry Blueback, křídový papír 130g může být v tomto případě nahrazen plakátovacím papírem Cityligh. Ofsetový papír 90g a 100g křída na plotru nepotiskujeme. K mání jsou tedy až v nákladech od 100 ks.

Trvanlivost plakátů umístěných na venkovním prostředí je dána taky způsobem uchycení. Plakáty připevněné lepící páskou, sponkami atd mají jen velmi malou odolnost proti povětrnostním podmínkám. Plakáty je potřeba vylepit lepidlem k výlepu plakátů určeným, který tisk zároveň naimpregnuje a prodlouží tak jeho trvanlivost v exteriéru.

 


 

Levný tisk plakátů A3Levný tisk plakátů A2Levný tisk plakátů A1

Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Levný tisk plakátů A3 A2 A1

Tisk kvalitních plakátů pro výlep i do interiérů na kvalitní křídový papír. Tisk na formáty A3 - A0 a B2 Možnost tisku plakátů i na bezdřevý ofsetový papír. Dodací lhůty tisku plakátů jsou 4-6 pracovních dnů. Plakáty jsou baleny na plocho do krabic. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma!

Levný a kvalitní tisk vizitek

nabízíme levný tisk vizitek jak ofsetovou, tak digitální technologií. Vizitky jsou tištěny na křídové papíry 350 - 400g. Tisk vizitek jak vysokonákladových ofsetem, kdy oceníte nízkou cenu za velký počet vizitek, tak i nízkonákladový tisk vizitek digitální technologií. Vizitky lze také zušlechtit laminací nebo parciálním lakem. Ofsetové a digitální vizitky objednávejte na Online-tiskárna CZ