Levný tisk plakátů A1, A2, B2 - tisk plakátů ofsetem již od 50 ks | Online Tiskárna

 

Tisk plakátů na neonové papíry

Levný tisk plakátů - A1, A2, A3

 

Nabízíme levný tisk plakátů ofsetovou nebo digitální technologií. Dle tiskového množství a formátu kombinujeme tisk plakátů klasickou ofsetovou technologií a tisk plakátů na stroji HP Indigo 12000 Digital Press nebo potisk na velkoplošném tiskovém plotru solventními inkousty. K dispozici jsou pro tisk plakátů papíry natírané - křídové v gramáži 130 g/m² a 100 g/m². K dispozici je i barevný papír NEON. Je možno také použít billboardový papír 120g s modrou zadní stranou se zvýšenou odolností proti povětrnostním podmínkám.

Tisk plakátů nabízíme ve standardních formátech A3, A2, A1 případně plakáty B2 a B1. Větší formáty plakátů je možno realizovat velkoplošným digitálním tiskem

 

 

kalkulační formulář plakáty


Jak vybrat vhodný papír pro tisk plakátů

 

Pro tisk plakátů, které budou převážně vyvěšeny v interiéru, případně v exteriéru, kde na ně nebude dlouhodobě pršet nebo budou v reklamním rámu za krycí folií -  je nejlepší volbou natíraný papír křída 130 g/m², případně 100 g  křídový papír, který se lépe vylepuje díky nízké gramáži. Pro tisk plakátů určené pro výlep na venkovní reklamní sloupy a výlepové plochy bude vhodnější volbouBillboardový papír Blueback s modrou zadní strano Ovšem pro interiérové využití plakátů zvolte přednostně natírané křídové papíry 130 g.

  • Tisk plakátů na křídové papíry 100 g - ekonomicky nejvýhodnější varianta tisku plakátů. Natíraný povrch zajistí skvělou barevnost tisku. Vzhledem k nízké gramáži se dobře vylepují. Pro výlep v exteriérech necháněných před deštěm je ovšem vhodnější využít papír Blueback. V deštivém období může mít potisk na plakátech na křídovém papíru sníženou trvanlivost.
  • Tisk plakátů na křídové papíry 135 g - dobrá volba pro veškeré tisky do interiérů, do reklamních áček pod folii. Při případném výlepu plakátů v nechráněném exteriéru na tomto papíru platí taktéž snížená odolnost tisku v deštivých obdobích viz tisk plakátů na 100 g křídu.
  • Tisk plakátů na neonový papír 90 g - na tento papír je potiskováno pouze černou barvou, která zajistí kontrastní tisk plakátů. Tento papír je vhodný na venkovní výlepy. K dispozici jsou papíry v barvách žlutá, oranžová, zelená a růžová.
  • Tisk plakátů na billboardový papír Blueback 120 g - Tento papír je vhodné použít pro venkovní výlepy. Plakáty mají zvýšenou odolnost proti povětrnostním vlivům. Plakáty tištěné na blueback papír mají také lepší krycí vlastnosti - plakátem neprosvítají spodní vrstvy z plakátovací plochy.
  • Tisk plakátů na křídu 135 g s UV lakem -  UV lak zušlechtí povrch plakátu - zvýší odolnost potisku a dodá plakátu na exkluzivitě. Plakáty s UV lakem na povrchu není vhodné používat na venkovní výlep. Zalakování plakátu může způsobit horší kvalitu výlepu.

Trvanlivost plakátů umístěných na venkovním prostředí je dána taky způsobem uchycení. Plakáty připevněné lepící páskou, sponkami atd mají jen velmi malou odolnost proti povětrnostním podmínkám. Plakáty je potřeba vylepit lepidlem k výlepu plakátů určeným, který tisk zároveň naimpregnuje a prodlouží tak jeho trvanlivost v exteriéru.

 

Dodací lhůta tisku plakátů

Standardní termín dodání - dodání do 4-5 pracovních dnů, u plakátů s UV lakem a neonových plakátů se termín o 1 pracovní den prodlužuje.

Ekonomický termín dodání - dodání do cca 7 pracovních dnů - v případě volných kapacit je možné dřívější dodání

Expresní termín dodání - Plakáty budou odeslány nejpozději následující den po objednání. Dodáno je pak následující den po jejich expedici. V případě objednání a uhrazení objednávky do cca 9 - 10 hodin dopoledne je velmi pravděpodobné odeslání ještě týž den a doručení následující pracovní den.

Dodací lhůty začínají běžet po dodání tisknutelných dat a úhrady zálohové faktury - pokud není domluveno jinak.


 


 

Levný tisk plakátů A3Levný tisk plakátů A2Levný tisk plakátů A1

Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Levný tisk plakátů A3 A2 A1

Tisk kvalitních plakátů pro výlep i do interiérů na kvalitní křídový papír. Tisk na formáty A3 - A0 a B2 Možnost tisku plakátů i na bezdřevý ofsetový papír. Dodací lhůty tisku plakátů jsou 4-6 pracovních dnů. Plakáty jsou baleny na plocho do krabic. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma!

Levný a kvalitní tisk vizitek

nabízíme levný tisk vizitek jak ofsetovou, tak digitální technologií. Vizitky jsou tištěny na křídové papíry 350 - 400g. Tisk vizitek jak vysokonákladových ofsetem, kdy oceníte nízkou cenu za velký počet vizitek, tak i nízkonákladový tisk vizitek digitální technologií. Vizitky lze také zušlechtit laminací nebo parciálním lakem. Ofsetové a digitální vizitky objednávejte na Online-tiskárna CZ