Levný tisk letáků A4, A5, A6 a DL - ofsetový tisk letáků levně od 100 ks! | Online Tiskárna

TISK LETÁKŮ - LEVNĚ A RYCHLE

Nabízíme vám vysoce kvalitní letáky, skládané letáky, letáky a prospekty za nízké ceny! Můžete si u nás nechat vytisknout leták online v různých velikostech pro všechny příležitosti. Letáky jsou ideálním reklamním nástrojem, protože oslovují velké a vybrané skupiny lidí s malým úsilím - a za velmi nízké jednotkové ceny, protože na online-tiskarna.cz si můžete nechat vytisknout letáky za obzvláště nízké ceny. Samozřejmě, že své letáky navrhujete výhradně podle svých přání a v souladu se svými potřebami. Levný tisk letáků ofsetovou technologií ve vynikající kvalitě a za nízkou cenu. Tiskneme na nejčastěji využívaný papír křída, lesklá nebo matná dle Vašeho výběru. Pro Váš snažší výběr jsme pro Vás připravili několik osvědčených gramáží papíru. Cena za jednostranný a oboustranný tisk letáků je jednotná a platí vždy pro tisk jednoho vzoru v rámci kalkulovaného množství.


Zde můžete objednat online tisk letáků v nejčastěji objednávaných materiálech pro tisk letáků 90 g, 130 g a 170 g

Ceník tisku letáků - kalkulační formulář

 

Dostupné formáty pro tisk letáků

V objednávkovém formuláři najdete nejčastější standardizované formáty pro tisk letáků - Leták A4, Leták A5, Leták A6 a Leták 1/3 A4. V případě potřeby Vám ale můžeme letáky připravit v libovolném formátu od A7 do A3.

 

Materiály pro tisk letáků

Pro tisk standardních letáků doporučujeme papíry natírané - křídové v gramáži 130 g/m2. Je možno zvolit matnou nebo lesklou variantu. V nabídce je taktéž gramáž 170 g/m2 která ještě více vylepší pocit z letáků v ruce. Pokud potřebujete na letáky primárně neco dopisovat a bezproblémově razítkovat, zvažte použití nenatíraných materiálů - nenatíraný ofsetový papír 90g g/m2. S těmito gramážemi papírů si vystačíte pro většinu svých projektů v rámci reklamních letáků. Samozřejmě pro specifické potřeby, jako například velmi lehké letáky pro roznosy letáků Vám můžeme připravit kalkulaci na natírané křídové papíry gramáže 90 g/m2 nebo 70 g/m2. Nebo naopak pro výrobu různých blahopřání, pozvánek, diplomů a nabídkových listů je možno využít vyšší gramáže křídových papírů 250 g/m2 350 g/m2. Případně nenatírané materiály ofsetové papíry gramáží

Povrchové úpravy letáků

Letáky jsou tištěny ofsetovou nebo digitální technologií ve vysoké kvalitě, proto nevyžadují pro použití žádné úpravy. Pokud ovšem chcete dodat letákům exklusivnější vzhled, nebo zvýšit jejich odolnost a prodloužit trvanlivost, nabízíme možnost povrchových úprav letáků. Možné varianty jsou laminace nebo lakování lesklým UV lakem. Lakování a laminace jsou možné až u vyšších gramáží letáků.

Skládání - falcování letáků

Někdy je potřeba na leták dostat spoustu informací - pro tyto případy můžete skládané letáky. Standardně nabízíme sklady letáků do základních formátů, tj po poskládání dostanete formát A3, A4, A5, A6 a nebo 1/3 A4. Nejčastější typ skladů je sklad do V - čtyřstránkový leták. 6-stranné skládané letáky  jsou pak skládány do Z nebo zavinutý sklad do C. Nejčastější sklady letáků 8 a více stránkových jsou do harmonikového skladu.


Jak připravit data pro tisk letáků

Jak připravit tisková data pro tisk letáků a plakátů


U takto připraveného návrhu, kde je jeho rozměr přesně formát letáku + 2 mm spad z každé strany, není potřeba přidávat žádné ořezové značky. Také soutiskové značky, barevné škály a jiné popisky nejsou potřeba. (pokud máte již zpracován návrh včetně ořezovek a tiskařských značek, není to na závadu, pouze to není nutné). Důležité je pro nás pouze dodržení  minimálně 2 mm spadu. Letáky jsou ořezávány strojním ořezem, který má toleranci nepřesnosti max 1 mm. V případě vzniklé nepřesnosti a absenci spadu na návrhu může vzniknout vada viz obrázek níže - nůž se netrefí přesně na okraj návrhu a na letáku tak na jedné ze stran zůstane bílý nepotištěný papír. Podrobnější info o typech a parametrech souborů pro tisk letáků a plakátů najdete v sekci Jak připravit tisková data na Online tiskárna CZ

Jak připravit tisková data - spad 2 mmTisk letáku A4

Rozměr letáků A4 je 210 × 297 mm. Leták A4 je pro letákovou reklamu ideální rozměr pro vložení reklamy do poštovní schránky, je na něm spousta prostoru pro Vaše informace. Tisk letáků A4 probíhá ofsetovou a digitální technologií. Pro tento formát je ideální gramáž papíru 130g nebo 170g - natíraný křídový papír lesklý nebo matný, na kterém dokonale vyniknou barvy Vaší grafiky. V případě, že se na leták bude psát nebo razítkovat, doporučujeme spíše tisk letáku A4 na nenatírané papíry - nejlevněji vychází tisk na ofsetový papír 90. Barvy na tomto papíru jsou o trochu méně sytější než na křídovém papíru. Pokud i přesto chcete zachovat výbornou sytost barev a přesto potřebujete snížit hmotnost letáku A4 například pro roznos, můžete využít pro tisk letáku A4 i natíraný křídový papír 90g. Tímto ušetříte při tisku letáku A4 nejen hmotnost, ale i náklady na tisk a následně cenu distribuce letáků.


CENA TISKU LETÁKU A4

Nejčastěji objednávané množství letáku A4

počet kusů jednoho vzoru cena za standard 130g cena za ekonomický 90g
1000 ks 1560 Kč 1469 Kč
2000 ks 2321 Kč 2123 Kč
3000 ks 2734 Kč 2584 Kč
4000 ks 3309 Kč 3008 Kč
5000 ks 4063 Kč 3162 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH a včetně dopravy po ČR. Dodací lhůty letáků na 130g křída jsou den objednání + 3-4 pracovní dny. Ekonomický 90g křída pak den objednání + 5-7 pracovních dnů.

 

Data pro tisk letáku A4

Rozměr dodaných tiskových dat pro tisk letáku bude mít rozměry formátu A4 + z každé strany přesah 2 mm na ořez. Rozměr tiskových dat pro tisk letáku A4 bude mít 214 x 301 mm. Všechny pozadí a obrázky, která mají být ve finále až do okrajů letáku musí být přetažena přes linii ořezu až do hrubého okraje návrhu. Naopak texty, loga a jiné důležité objekty na letáku by se měly nacházet minimálně 4 mm od okraje letáku. Rozlišení obrázků v návrzích by mělo být ideálně 300 DPI a celý návrh v barevném prostoru CMYK, nikoliv RGB. Před tiskem je vždy převádědno na CMYK a tím může dojít k barevnému posunu. Ne všechny barvy co zobrazí monitor je schopný vytisknout ofsetový tisk. Pokud se na letáku vyskytují texty, je ideální je mít jako vložený font a nebo ještě lépe v křivkách. Černé texty je potřeba dodávat v barevnosti CMYK 0-0-0-100, tedy pouze černou složku. Pokud se černá bude míchat ze všech 4 tiskových barev hrozí u odchylky v soutisku efekt rozostřeného textu. Jsme si vědomi, že ne každý může mít k dispozici software a potřebné znalosti pro přípravu bezchybných dat, proto tiskové soubory procházejí kontrolou a spoustu chyb jsme schopni sami odstranit, případně Vás upozorníme, co je potřeba udělat z Vaší strany, aby byl tisk co nejlepší.

 

Formát tisku leták A5


SKLÁDANÉ  - VÍCESTRÁNKOVÉ LETÁKY A4

Pokud potřebujete na leták A4 dostat více informací a stále chcete zachovat tento formát, využijte skládané letáky A5. Jde o více letáků formátu A4 vedle sebe, po poskládání dostanete vždy formát letáku A4. Pokud by měl být po poskládání leták A4 na výšku, můžeme dodat max. 6-stránkový leták A4 ( 3 x A4 na výšku vedle sebe), nebo max. 4-stránkový leták A4 na šířku ( 2 x A4 na šířku vedle sebe)


 

Tisk letáků A5


Rozměr letáků A5 je 148 × 210 mm, je to polovina formátu A4. Leták A5 je pro letákovou reklamu ideální rozměr pro vložení reklamy do poštovní schránky, ale stále je na něm spousta prostoru pro Vaše informace.

CENA TISKU LETÁKU A5

Nejčastěji objednávané množství letáku A5

počet kusů jednoho vzoru cena za standard 130g cena za ekonomický 90g
1000 ks 999 Kč 999 Kč
2000 ks 1390 Kč 1345 Kč
3000 ks 1710 Kč 1643 Kč
4000 ks 1970 Kč 1842 Kč
5000 ks 2100 Kč 1880 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH a včetně dopravy po ČR. Dodací lhůty letáků na 130g křída jsou den objednání + 3-4 pracovní dny. Ekonomický 90g křída pak den objednání + 5-7 pracovních dnů.


Data pro tisk letáku A5

Rozměr dodaných tiskových dat pro tisk letáku bude mít rozměry formátu A5 + z každé strany přesah 2 mm na ořez. Rozměr tiskových dat pro tisk letáku A5 bude mít 152 x 214 mm. Všechny pozadí a obrázky, která mají být ve finále až do okrajů letáku musí být přetažena přes linii ořezu až do hrubého okraje návrhu. Naopak texty, loga a jiné důležité objekty na letáku by se měly nacházet minimálně 4 mm od okraje letáku. Rozlišení obrázků v návrzích by mělo být ideálně 300 DPI a celý návrh v barevném prostoru CMYK, nikoliv RGB. Před tiskem je vždy převádědno na CMYK a tím může dojít k barevnému posunu. Ne všechny barvy co zobrazí monitor je schopný vytisknout ofsetový tisk. Pokud se na letáku vyskytují texty, je ideální je mít jako vložený font a nebo ještě lépe v křivkách. Černé texty je potřeba dodávat v barevnosti CMYK 0-0-0-100, tedy pouze černou složku. Pokud se černá bude míchat ze všech 4 tiskových barev hrozí u odchylky v soutisku efekt rozostřeného textu.

Formát tisku leták A5


SKLÁDANÉ  - VÍCESTRÁNKOVÉ LETÁKY A5

Pokud potřebujete na leták A5 dostat více informací a stále chcete zachovat tento formát, využijte skládané letáky A5. Jde o více letáků formátu A5 vedle sebe, po poskládání dostanete vždy formát letáku A5. Pokud by měl být po poskládání leták A5 na výšku, můžeme dodat max. 8-stránkový leták A5 ( 4 x A5 na výšku vedle sebe), nebo max. 6-stránkový leták A5 na šířku ( 3 x A5 na šířku vedle sebe)


Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Ceny tisku plakátu A3 A2 A1

Tisk plakátů A1 - Tisk plakátů A2 - Tisk plakátů A3. Venkovní výlep na voděodolné billboardové papíry. Natírané křídové papíry pro vnitřní použití plakátů. Možné povrchové úpravy plakátů - laminace - celoplošný UV lak. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma! Možnost expresní výroby plakátů a doručení do 48 hodin.

Tisk papírových a PVC samolepek

Tisk na samolepící papíry se splitem od formátu A3 do formátu A7. PVC samolepky na bílou folii, dokončeno UV-lakem pro venkovní použití. PVC a papírové etikety na aršících nebo na kotouči. Možnost neonových PVC i papírových samolepek. Výroba samolepek online a levně.