tisk katalogů - brožur ofsetovou technologií | Online Tiskárna

Tisk katalogů a brožur

Nabízíme tisk katalogů a brožur za výhodné ceny a v krátkých dodacích lhůtách. Abychom dosáhli co nejnižších cen a krátkých dodacích lhůt, nabízíme tisk katalogů a brožur pouze v dopředu určených a nejčastěji objednávaných konfiguracích, co se týče formátů a použitých materiálů.

varianta ekonomická - je použit nejčastěji využívaný papír 130g křída lesk nebo mat bez obálky. Tj obálka je tvořena stejným typem papíru jako vnitřní blok. Počet stran katalogu/brožury je max. 60 stran včetně obálky. Sešito sponkami. Další varianta ekonomické brožury je varianta v gramáží 170g křída lesk či mat. Maximální počet stran katalogu je 60 stran včetně obálky pro gramáž 130g, 44 stran včetně obálky pro 170g.

standardní varianta - obálka je tvořena křídovým papírem 250g, pro vnitřní blok katalogu máte na výběr ofsetový papír 90g, křídový papír 130g a 170g nebo 250g křída. Obálku je možno dále zušlechtit lakováním lesklým UV lakem nebo laminací. Počet stran katalogu nebo brožury je do 60 stran včetně obálky. Šití sponkami. Maximální počet stran katalogu je 60 stran včetně obálky pro gramáž 130g, 44 stran včetně obálky pro 170g.

Dodací lhůta katalogů - brožur je 5 pracovních dnů. Minimální objednací množství jednoho vzoru katalogu je 100 ks.

formáty katalogů a brožur:

  • A6 na výšku
  • A5 na šířku nebo na výšku
  • A4 na šířku nebo na výšku
  • DL na výšku 99 x 210 mm
  • čtverec 120 x 120 mm
  • čtverec 210 x 210 mm

Pro kalkulaci katalogů - brožur nás prosíme kontaktujte. Tisková data je vhodné dodávat ideálně ve vícestránkovém pdf, v kterém budou stránky uloženy tak jak mají jít v katalogu za sebou nebo jako jednotlivé listy a každý musí být popsán (str.1, str.2, ...) Podklady je potřeba připravit se spadem 3 mm z každé strany a je vhodné kvůli vazbě neumísťovat texty a důležité prvky méně než 5 mm od čistého okraje stránky, tj 8 mm od okraje návrhu včetně spadu 3 mm.

Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Levný tisk plakátů A3 A2 A1

Tisk kvalitních plakátů pro výlep i do interiérů na kvalitní křídový papír. Tisk na formáty A3 - A0 a B2 Možnost tisku plakátů i na bezdřevý ofsetový papír. Dodací lhůty tisku plakátů jsou 4-6 pracovních dnů. Plakáty jsou baleny na plocho do krabic. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma!

Levný a kvalitní tisk vizitek

nabízíme levný tisk vizitek jak ofsetovou, tak digitální technologií. Vizitky jsou tištěny na křídové papíry 350 - 400g. Tisk vizitek jak vysokonákladových ofsetem, kdy oceníte nízkou cenu za velký počet vizitek, tak i nízkonákladový tisk vizitek digitální technologií. Vizitky lze také zušlechtit laminací nebo parciálním lakem. Ofsetové a digitální vizitky objednávejte na Online-tiskárna CZ