Tisk kapesních kalendářů | Online Tiskárna

 

Tisk a výsek reklamních karet - kapesních kalendářůNabízíme tisk a následný tvarový výsek v rozměru platební karty 55 x 85 mm se zaoblenými rohy. Produkt je možno využít jako kapesní kalendáře, vizitky, reklamní karty, případně jako visačky - je možno vyseknout i s otvorem. Tisk je oboustranný plnobarevný. Technologie tisku ofsetový i digitální tisk. Pro reklamní karty jsou využity materiály:

 

  • křídový karton 350 g/m2 + matná nebo lesklá laminace z obou stran. ofsetový tisk
  • pohlednicový karton 280 g/m2 + lesklá laminace z přední strany, zadní strana je matná stejně jako u klasické pohlednice. ofsetový tisk
  • karton BioTop 300 g/m2 nenatíraný bezdřevý papír bez povrchové úpravy - vhodný na kartičky s následným popisem tužkou, propiskou nebo razítkování. digitální tisk


 

Přejít ke kalkulačnímu formuláři
 

Na tomto odkaze je možno stáhnout šablonu na kapesní kalendáře pro rok 2016

Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Ceny tisku plakátu A3 A2 A1

Tisk plakátů A1 - Tisk plakátů A2 - Tisk plakátů A3. Venkovní výlep na voděodolné billboardové papíry. Natírané křídové papíry pro vnitřní použití plakátů. Možné povrchové úpravy plakátů - laminace - celoplošný UV lak. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma! Možnost expresní výroby plakátů a doručení do 48 hodin.

Tisk papírových a PVC samolepek

Tisk na samolepící papíry se splitem od formátu A3 do formátu A7. PVC samolepky na bílou folii, dokončeno UV-lakem pro venkovní použití. PVC a papírové etikety na aršících nebo na kotouči. Možnost neonových PVC i papírových samolepek. Výroba samolepek online a levně.