Tisk hlavičkových papírů | Online Tiskárna

Tisk hlavičkových papírů


Levný tisk hlavičkových papírů

 

Nabízíme levný tisk hlavičkových papírů ofsetovou technologií ve vynikající kvalitě a za nízkou cenu. Tiskneme na nejčastěji využívaný papír pro tisk hlavičkových papírů - bělený ofsetový papír PRE-PRINT 90 g/m2. Cena je za jednostranný plnobarevný tisk hlavičkových papírů a platí vždy pro tisk jednoho vzoru v rámci kalkulovaného množství. Ofsetem tištěné hlavičkové papíry jsou vhodné pro potisk na laserových a inkoustových tiskárnách.

Hlavní parametry tisku hlavičkových papírů:

Levný tisk letáků plnobarevný jednostranný tisk – CMYK 4/0
Levný tisk letáků standardní tiskový formát A4 nabo A5
Levný tisk letáků papír ofsetový PRE-PRINT 90g/m2
Levný tisk letáků pevná dodací lhůta 6 pracovních dnů
Levný tisk letáků žádné další náklady – doprava a balné ZDARMA

 Přejít ke kalkulačnímu formuláři

 

Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Levný tisk plakátů A3 A2 A1

Tisk kvalitních plakátů pro výlep i do interiérů na kvalitní křídový papír. Tisk na formáty A3 - A0 a B2 Možnost tisku plakátů i na bezdřevý ofsetový papír. Dodací lhůty tisku plakátů jsou 4-6 pracovních dnů. Plakáty jsou baleny na plocho do krabic. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma!

Levný a kvalitní tisk vizitek

nabízíme levný tisk vizitek jak ofsetovou, tak digitální technologií. Vizitky jsou tištěny na křídové papíry 350 - 400g. Tisk vizitek jak vysokonákladových ofsetem, kdy oceníte nízkou cenu za velký počet vizitek, tak i nízkonákladový tisk vizitek digitální technologií. Vizitky lze také zušlechtit laminací nebo parciálním lakem. Ofsetové a digitální vizitky objednávejte na Online-tiskárna CZ