Tisk hlavičkových papírů | Online Tiskárna

Tisk hlavičkových papírů


Levný tisk hlavičkových papírů

 

Nabízíme levný tisk hlavičkových papírů ofsetovou technologií ve vynikající kvalitě a za nízkou cenu. Tiskneme na nejčastěji využívaný papír pro tisk hlavičkových papírů - bělený ofsetový papír PRE-PRINT 90 g/m2. Cena je za jednostranný plnobarevný tisk hlavičkových papírů a platí vždy pro tisk jednoho vzoru v rámci kalkulovaného množství. Ofsetem tištěné hlavičkové papíry jsou vhodné pro potisk na laserových a inkoustových tiskárnách.

Hlavní parametry tisku hlavičkových papírů:

Levný tisk letáků plnobarevný jednostranný tisk – CMYK 4/0
Levný tisk letáků standardní tiskový formát A4 nabo A5
Levný tisk letáků papír ofsetový PRE-PRINT 90g/m2
Levný tisk letáků pevná dodací lhůta 6 pracovních dnů
Levný tisk letáků žádné další náklady – doprava a balné ZDARMA

 Přejít ke kalkulačnímu formuláři

 

Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Ceny tisku plakátu A3 A2 A1

Tisk plakátů A1 - Tisk plakátů A2 - Tisk plakátů A3. Venkovní výlep na voděodolné billboardové papíry. Natírané křídové papíry pro vnitřní použití plakátů. Možné povrchové úpravy plakátů - laminace - celoplošný UV lak. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma! Možnost expresní výroby plakátů a doručení do 48 hodin.

Tisk papírových a PVC samolepek

Tisk na samolepící papíry se splitem od formátu A3 do formátu A7. PVC samolepky na bílou folii, dokončeno UV-lakem pro venkovní použití. PVC a papírové etikety na aršících nebo na kotouči. Možnost neonových PVC i papírových samolepek. Výroba samolepek online a levně.