Návrh letáku cena - grafický návrh letáku levně | Online Tiskárna

Návrhy a tisk letáků


Grafický návrh letáků s dalších tiskovin

Připravíme pro Vás grafický návrh letáku, skládaného letáku, plakátu nebo dalších tiskovin online.  Za návrh platíte až v případě jeho schválení a realizace. Tisk letáků pak provedeme za nejlepší možné ceny.

Co pro návrh letáku potřebujeme? Potřebujeme znát zamýšlený formát letáku, preferovanou barevnost. V případě, že máte fotografie, které chcete na leták umístit, například své produkty, fotografie provozovny atd. Texty které chcete na leták umístit prosíme vložte do jakéhokoliv textového editoru - Word atd, aby bylo možno texty kopírovat a dále s nimi pracovat. Pokud má vzhled letáku korespondovat s Vašimi stávajícími tiskovinami, můžete nám zaslat jejich náhled a návrh jim přizpůsobíme.

Grafický návrh letáku - cena

Základní cena návrhu letáku je 790 Kč bez DPH. Platí po formáty letáku A6, A5, 1/3 A4 a A4. V případě skládaných letáků s grafikou obsahující velká množství textů s náročnějším formátováním - například ceníky pizzerií je cena navýšena na 1090 Kč bez DPH. V rámci ceny návrhu jsou i korektury a připomínkování návrhu. Společně s realizací tisku letáků obdržíte i tisková data pro Vaše případné dotisky letáků.

Doba dodání návrhu letáků cca 3 pracovní dny, u skládaných letáků - brožur cca 5 pracovních dnů.

Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Levný tisk plakátů A3 A2 A1

Tisk kvalitních plakátů pro výlep i do interiérů na kvalitní křídový papír. Tisk na formáty A3 - A0 a B2 Možnost tisku plakátů i na bezdřevý ofsetový papír. Dodací lhůty tisku plakátů jsou 4-6 pracovních dnů. Plakáty jsou baleny na plocho do krabic. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma!

Levný a kvalitní tisk vizitek

nabízíme levný tisk vizitek jak ofsetovou, tak digitální technologií. Vizitky jsou tištěny na křídové papíry 350 - 400g. Tisk vizitek jak vysokonákladových ofsetem, kdy oceníte nízkou cenu za velký počet vizitek, tak i nízkonákladový tisk vizitek digitální technologií. Vizitky lze také zušlechtit laminací nebo parciálním lakem. Ofsetové a digitální vizitky objednávejte na Online-tiskárna CZ