Tisk firemních desek - složek | Online Tiskárna

potisk firemních složek


Levný tisk firemních prezentačních desek - složek

 

Nabízíme tisk firemních složek na kvalitní pevný křídový karton 350 g/m2 pro ukládání papírů formátu A4. Složky mají dvě chlopně. K dispozici máme dvě varianty složek. Klasický výsek firemních desek včetně širokých klop s prostorem pro výsek na vizitku a levnější variantu, kde jsou klopy z důvodu lepšího využití tiskového archu zúženy. Do těchto klop se nevleze výsek na vizitku, ovšem díky ekonomičtějšímu využití tiskového archu jsou výrazně levnější.  Výroba firemních složek s vlastním dodaným tvarem výseku není možná. U každé z variant výseku lze volit ze dvou typů hřbetů. Jednoduchý jednobigový hřbet vhodný pro uložení do cca 10 listů papíru a dvoubigový hřbet široký 5 mm. Do firemní desky je pak možno uložit větší množství dokumentů.

Firemní složky lze potiskovat jednostranně - 4/0 - potisk přední a zadní strany + hřbetu + viditelných částí chlopní (bez vnitřních stran) a nebo oboustranněpotisk všech stran desek včetně obou stran ohybů a vnitřku firemních desek.

Lze zvolit i různé varianty dokončení povrchu firemních desek. Nejlevnější varianta bez úprav - pouze matná křída. Za příplatek lze zvolit laminaci lesklou a nebo matnou folií. Povrch matné folie je možno volitelně zušlechtit lesklým UV parciálním lakem. Laminace a parciální lak je možno provést pouze z venkovních stran složky + na viditelných plochách klop (bez vnitřních stran)

Dodací lhůty tisku firemních složek jsou ve variantě bez povrchové úpravy cca 4 pracovní dny od potvrzené úhrady za tisk, v případě varianty s laminací či laminací a parciálním lakem  5 - 6 pracovních dnů.

Pro přípravu tiskových dat využijte šablony výseků pro variantu ekonomických firemních desek bez výseku na vizitky a klasických firemních desek s výsekem na vizitku. Pro variantu s parciálním lakem je potřeba dodat vektorovou masku lakovaných ploch v barevnosti 100% K, která rozměrově přesně pasuje na soubor s tiskovými daty. Pokud tisková data i vektorová maska obsahují fonty, dodávejte je prosíme ve zkřivkované podobě, ne jako vložené fonty.

 

Kalkulovat cenu firemních složek

 

firemní složky náhled

Varianty výseků firemních desek

Rozdíl mezi ekonomickou a standardní verzí je pouze v tvaru výseku. Ostatní parametry materiálu a zpracování jsou shodné.

 

Standardní a ekonomická varianta tisku firemních složek

Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Levný tisk plakátů A3 A2 A1

Tisk kvalitních plakátů pro výlep i do interiérů na kvalitní křídový papír. Tisk na formáty A3 - A0 a B2 Možnost tisku plakátů i na bezdřevý ofsetový papír. Dodací lhůty tisku plakátů jsou 4-6 pracovních dnů. Plakáty jsou baleny na plocho do krabic. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma!

Levný a kvalitní tisk vizitek

nabízíme levný tisk vizitek jak ofsetovou, tak digitální technologií. Vizitky jsou tištěny na křídové papíry 350 - 400g. Tisk vizitek jak vysokonákladových ofsetem, kdy oceníte nízkou cenu za velký počet vizitek, tak i nízkonákladový tisk vizitek digitální technologií. Vizitky lze také zušlechtit laminací nebo parciálním lakem. Ofsetové a digitální vizitky objednávejte na Online-tiskárna CZ