Tisk firemních desek - složek | Online Tiskárna

potisk firemních složek


Levný tisk firemních prezentačních desek - složek A4

 

Nabízíme tisk firemních složek na kvalitní pevný křídový karton 350 g/m2 pro ukládání papírů formátu A4. Složky mají dvě chlopně. Uvýseku lze volit ze dvou typů hřbetů. Jednoduchý jednobigový hřbet vhodný pro uložení do cca 10 listů papíru a dvoubigový hřbet široký 5 mm. Do firemní desky je pak možno uložit větší množství dokumentů.

Firemní složky lze potiskovat jednostranně - 4/0 - potisk přední a zadní strany + hřbetu + viditelných částí chlopní (bez vnitřních stran) a nebo oboustranněpotisk všech stran desek včetně obou stran ohybů a vnitřku firemních desek.

Lze zvolit i různé varianty dokončení povrchu firemních desek. Standarně jsou firemní složky dokončeny laminací lesklou a nebo matnou folií. Povrch matné folie je možno volitelně zušlechtit lesklým UV parciálním lakem. Laminace a parciální lak je možno provést pouze z venkovních stran složky + na viditelných plochách klop (bez vnitřních stran)

Dodací lhůty tisku firemních složek je cca 5 pracovních dnů od potvrzené úhrady za tisk.

Pro přípravu tiskových dat využijte šablony výseků , které si můžete stáhnout níže a nebo v kalkulačním formuláři. Pro variantu s parciálním lakem je potřeba dodat vektorovou masku lakovaných ploch v barevnosti 100% K, která rozměrově přesně pasuje na soubor s tiskovými daty. Pokud tisková data i vektorová maska obsahují fonty, dodávejte je prosíme ve zkřivkované podobě.

 

Kalkulovat cenu firemních složek

 

náhled výseku firemních desek

Soubory šablon pro přípravu tiskových dat můžete stáhnout kliknutím na náhled složky

 

Firemní složka digitální tisk

firemní složky náhled

Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Levný tisk plakátů A3 A2 A1

Tisk kvalitních plakátů pro výlep i do interiérů na kvalitní křídový papír. Tisk na formáty A3 - A0 a B2 Možnost tisku plakátů i na bezdřevý ofsetový papír. Dodací lhůty tisku plakátů jsou 4-6 pracovních dnů. Plakáty jsou baleny na plocho do krabic. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma!

Levný a kvalitní tisk vizitek

nabízíme levný tisk vizitek jak ofsetovou, tak digitální technologií. Vizitky jsou tištěny na křídové papíry 350 - 400g. Tisk vizitek jak vysokonákladových ofsetem, kdy oceníte nízkou cenu za velký počet vizitek, tak i nízkonákladový tisk vizitek digitální technologií. Vizitky lze také zušlechtit laminací nebo parciálním lakem. Ofsetové a digitální vizitky objednávejte na Online-tiskárna CZ