Dodací lhůty tisku letáků, plakátů, vizitek | Online Tiskárna

Dodací lhůty tisku

U každého produktu v kalkulačním formuláři uvádíme dodací lhůtu. Dodací lhůty pro jednotlivé produkty uvádíme jako orientační a vycházejí obvyklých výrobních časů. V 99% jsou dodržovány, nebo jsou tisky zasílány i před touto lhůtou. Nicméně jako při každé výrobě může nastat nepředpokládatelná situace - porucha na výrobním zařízení, zjištění vady v tisku a následný reprint nebo následný problém v logistice smluvních přepravních partnerů. Proto je vhodné počítat s rezervou 1 pracovního dne na řešení takto vzniklých problémů. Případně využít u produktů, u kterých je to umožněno, zrychlenou variantu tisku. Dodací lhůta je definovaná dnem objednání/úhrady + x pracovních dnů.

Po předání do výroby již dodatečně nemůžeme dodací lhůtu zkrátit. Pokud termín dodání vychází na datum, kdy tisky potřebujete a je možno zvolit rychlejší termín, prosíme využijte ho. Cenový rozdíl mezi ekonomickým a standardním termínem není nikterak velký a škoda na tiscích dodaných den po akci, na kterou byly určeny, je pak daleko větší.

 

 

Termín dodání tiskových dat a potvrzení úhrady zakázky

Aby dodací lhůta začala plynout v den objednání, je potřeba dodat tisková data do 20.00 večer u standardních termínů a do 12.00 u termínů ekonomických. Do uvedené doby také potřeba provést úhradu - je možno realizovat prostřednictvím platební brány Thepay převodem z Vašeho internetového bankovnictví . Rovněž pokud budou k objednávce dodána tisková data, která nebudou splňovat alespoň základní parametry pro tisk (špatný rozměr, nízké rozlišení rastrů, barevný prostor jiný než-li CMYK, nebo jiné závažné chyby, které by mohly způsobit chybný tiskový výstup), bude zákazník kontaktován ohledně vyřešení problému. Dodací lhůta pak začne plynout až po odstranění těchto překážek v tisku.

Doručení zakázky

Objednané zboží doručujeme výhradně smluvními přepravci. Tuto službu poskytujeme v rámci ČR zdarma. Kurýři doručují zásilky během dne v rozmezí 8:00 - 18.00. Tiskoviny jsou doručovány v kartonových krabicích o max. hmotnosti 30 kg na jednu krabici. Vzhledem k „ekonomickým“ cenám tisku není možno zakázky rozdělovat a rozesílat na různé adresy (příklad: objednávka 30.000 ks letáků jednoho vzoru nelze rozdělit na jednotlivé zásilky po 10.000 kusech a ty rozeslat na různé adresy). Taktéž není možno objednat balení tiskovin po určitých kusech do jednotlivých balíků. V rámci bezchybného a včasného doručení kurýrní služba požaduje uvést telefonní číslo na kontaktní osobu pro případ nejasné adresy nebo špatně označeného místa dodání.

Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Levný tisk plakátů A3 A2 A1

Tisk kvalitních plakátů pro výlep i do interiérů na kvalitní křídový papír. Tisk na formáty A3 - A0 a B2 Možnost tisku plakátů i na bezdřevý ofsetový papír. Dodací lhůty tisku plakátů jsou 4-6 pracovních dnů. Plakáty jsou baleny na plocho do krabic. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma!

Levný a kvalitní tisk vizitek

nabízíme levný tisk vizitek jak ofsetovou, tak digitální technologií. Vizitky jsou tištěny na křídové papíry 350 - 400g. Tisk vizitek jak vysokonákladových ofsetem, kdy oceníte nízkou cenu za velký počet vizitek, tak i nízkonákladový tisk vizitek digitální technologií. Vizitky lze také zušlechtit laminací nebo parciálním lakem. Ofsetové a digitální vizitky objednávejte na Online-tiskárna CZ