Levný tisk reklamních plachet - bannerů

 

Nabízíme levný tisk reklamních pachet - bannerů ve vynikající kvalitě a za nízkou cenu. Pro tisk reklamních plachet je použit PVC banner 510g. . Okraje plachet jsou svařeny a osazeny vysokofrekvenčně navařovanými oky co 30 cm.  Kromě předkalkulovaných rozměrů v kalkulačním formuláři můžete poptat rozměr banneru o šířce od 0,5 do 5 m a délce do 10 m. Pro jiné formáty nás kontaktujte.  Vzhledem k automatizaci ve výrobě je minimální rotměr strany banneru 50 cm.

Ceník tisku reklamních bannerů - plachet

 

Jak připravit data pro tisk bannerů - reklamních plachet

Tisková data dodávejte ve formátu PDF ve vektorech, nebo v rastru JPG, TIF ve skutečném rozměru tisku 1:1 v rozlišení 150 dpi.

Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Levný tisk plakátů A3 A2 A1

Tisk kvalitních plakátů pro výlep i do interiérů na kvalitní křídový papír. Tisk na formáty A3 - A0 a B2 Možnost tisku plakátů i na bezdřevý ofsetový papír. Dodací lhůty tisku plakátů jsou 4-6 pracovních dnů. Plakáty jsou baleny na plocho do krabic. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma!

Levný a kvalitní tisk vizitek

nabízíme levný tisk vizitek jak ofsetovou, tak digitální technologií. Vizitky jsou tištěny na křídové papíry 350 - 400g. Tisk vizitek jak vysokonákladových ofsetem, kdy oceníte nízkou cenu za velký počet vizitek, tak i nízkonákladový tisk vizitek digitální technologií. Vizitky lze také zušlechtit laminací nebo parciálním lakem. Ofsetové a digitální vizitky objednávejte na Online-tiskárna CZ