digitální malonákladový tisk letáků a plakátů


Malonákladový digitální tisk letáků je z technických důvodů dočasně nedotupný

Pro případy, kdy není vysokonákladový ofsetový tisk vhodný, nabízíme možnost malonákladového digitálního tisku letáků a plakátů. Obecně se už při 1000 ks letáků digitální tisk nevyplatí a ofsetem je možno dosáhnout nižší ceny. Ovšem pouze v případě, že je celé množství jednoho vzoru. Pokud ovšem potřebujete vytisknout např 5 vzorů po 200 ks, je ofset již poměrně drahý. Pro tyto případy Vám nabízíme malonákladový digitální tisk letáků na produkčním stroji CANON imagePRESS C7011, který dosahuje obdobné kvality jako ofsetový tisk.

Využití: Malá množství letáků do cca 500 ks, a nebo tisk letáků kde je tiskové množství složeno z vícero mutací, malé náklady pozvánek, přání, malé náklady plakátů formátu A3


Dostupná tisková média:

natírané papíry - křída lesk nebo mat - gramáže 90g, 115g, 130g, 150g, 170g, 200g, 250g, 300g, 350g

nenatírané papíry - ofsetový papír - gramáže 90g, 120g, 250g

/Tento rozsah materiálu pouze pro digitální tisk. Výtisky nejsou vhodné pro další dotisk na laserových a inkoustových tiskárnách./

 

Dodací lhůty: den objednání + 4 pracovní dny - v případě volných kapacit odesíláno i dříve.

 

Cenu tisku si vypočtete ve formuláři níže. Zvolte prosím požadované parametry. Volba "s personalizací" umožňuje kalkulovat najednou více různých motivů letáků. Například 5 různých vzorů po 250 ks - do formuláře zadejte 1250 ks.  V případě, že požadujete pouze jeden motiv letáku, zvolte možnost "bez personalizace". V tomto případě se vyplatí digitální tisk zhruba do 500 ks. Pro vyšší množství jednoho vzoru proveďte kalkulaci ofsetového tisku zde. Momentálně kalkulátor slouží pouze k výpočtu, možnost přímého objednání zatím není funkční. V případě, že Vám kalkulace vyhovuje, pokračujte pod formulářem k zadání fakturačních údajů a odeslání požadavku k nám. Tisková data pak prosím zašlete na náš mail, ideálně jako odpověď na potvrzení Vaší kalkulace, která Vám obratem dorazí na mail po odeslání Vaší objednávky. Tisková data zkontrolujeme a zašleme Vám zálohovou fakturu.

Malonákladový digitální tisk letáků je z technických důvodů dočasně nedotupný
Konečná cena včetně dopravy:

,- Kč bez DPH (,- Kč s DPH)

 

TIP: lze i jiné formáty, než uvedené v kalkulačním formuláři - cena se odvíjí vždy od základních formátů v kalkulátoru. Pokud je formát o něco menší než například A4, platí stále cena za A4. Pokud se Váš požadovaný atypický formát rozměrově vleze do formátu A5, platí již cena za A5. Máte více druhů formátů v jedné poptávce? Vše vychází z formátu A3, tedy pokud požadujete 100 tisků A3 a 200 tisků A4, cenu vypočtěte jako 200 ks A3 s personalizací.

 


Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Levný tisk plakátů A3 A2 A1

Tisk kvalitních plakátů pro výlep i do interiérů na kvalitní křídový papír. Tisk na formáty A3 - A0 a B2 Možnost tisku plakátů i na bezdřevý ofsetový papír. Dodací lhůty tisku plakátů jsou 4-6 pracovních dnů. Plakáty jsou baleny na plocho do krabic. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma!

Levný a kvalitní tisk vizitek

nabízíme levný tisk vizitek jak ofsetovou, tak digitální technologií. Vizitky jsou tištěny na křídové papíry 350 - 400g. Tisk vizitek jak vysokonákladových ofsetem, kdy oceníte nízkou cenu za velký počet vizitek, tak i nízkonákladový tisk vizitek digitální technologií. Vizitky lze také zušlechtit laminací nebo parciálním lakem. Ofsetové a digitální vizitky objednávejte na Online-tiskárna CZ