potisk firemních složek

Levný tisk firemních prezentačních desek - složek

 

Nabízíme tisk firemních složek na kvalitní pevný křídový karton 350g m2 pro ukládání papírů formátu A4. Složky mají dvě chlopně. K dispozici máme dva výseky - složky pro ukládání max. 10 archů A4 gramáže 80 - 90g, nebo složky s hřbetem o síle 5 mm pro ukládání většího množství dokumentů. Výroba složek s vlastním dodaným tvarem výseku není možná. V základní verzi jsou složky jednostranně potištěné a vnitřní strana je bez jakýchkoliv povrchových úprav v matu. V kalkulačním formuláři máte možnost zvolit ze tří povrchových úprav - matná křída bez úprav, pouze se strojovým matným disperzním lakem. Další možnost je zvolit povrchovou úpravu složek lesklou nebo matnou laminací.

 

Kalkulovat cenu firemních složek

 

firemní složky náhledLevný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Levný tisk plakátů A3 A2 A1

Tisk kvalitních plakátů pro výlep i do interiérů na kvalitní křídový papír. Tisk na formáty A3 - A0 a B2 Možnost tisku plakátů i na bezdřevý ofsetový papír. Dodací lhůty tisku plakátů jsou 4-6 pracovních dnů. Plakáty jsou baleny na plocho do krabic. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma!

Levný a kvalitní tisk vizitek

nabízíme levný tisk vizitek jak ofsetovou, tak digitální technologií. Vizitky jsou tištěny na křídové papíry 350 - 400g. Tisk vizitek jak vysokonákladových ofsetem, kdy oceníte nízkou cenu za velký počet vizitek, tak i nízkonákladový tisk vizitek digitální technologií. Vizitky lze také zušlechtit laminací nebo parciálním lakem. Ofsetové a digitální vizitky objednávejte na Online-tiskárna CZ